Välj kartsajt: vintage

Senaste aktiviteter på Vintagekartan (sid 370):

Visar:senaste recensionersenaste vintagebutik-bilder  

  • Betyg: 32013-01-31, kl 15:24, om Sussies skattkistaHej vill bara tala om att det går alldeles utmärkt att ta med barnen in på Sussies Skattkista, av alla hyllor så är det två stycken ( en över och en mellanhylla ) som säljer erotiksaker. På överhyllan står det filmer, på mellanhyllan finns det tidningar och en del ploj saker , spel mm. Vad det gäller leksakerna så ligger dom i en glashylla bakom kassan. Så JazzHype vet inte hur du fick det till varannan hylla, o blandat med gosedjur. Tar jättegärna kritik men då ska den vara sann. Mvh Sussie

    0 2 Från Vintagekartan.se
  • Betyg: 52013-01-31, kl 07:55, om Trend och Nostalgi´Två rum o kök´ fullt me nyheter o äldre o beg. charmiga prylar & kläder. Mycke skor, väskor smycken som man kan matcha upp med! Mysig butik som jag gärna besöker..Personalen har stor kunskap o hjälper gärna till:-) TREND & NOSTALGI är absolut värd ett besök!!

    14 0 Från Vintagekartan.se
  • Betyg: 52013-01-30, kl 21:19, om Annas BodLiten men välfylld med både klassiska föremål och sällsynta rarititeter.

    0 0 Från Vintagekartan.se
  • Betyg: 52013-01-30, kl 15:52, om Annas BodMåste besökas! Man kan inte fatta att så många fina saker finns på så liten yta. Det går alltid att hitta en lämplig present.
    Allting är fräscht och fint.

    0 0 Från Vintagekartan.se
  • Betyg: 52013-01-29, kl 12:18, om ÅtervinnarnaEn mycket spännande butik med möjligheten att diskutera priset.

    0 0 Från Vintagekartan.se
  • Betyg: 52013-01-29, kl 09:42, om Trend och NostalgiUnderbar butik i supermysig lokal och fantastisk personal :)

    12 0 Från Vintagekartan.se
  • Betyg: 52013-01-29, kl 00:07, om Bye BuyEn riktig favorit bland barnbutiker - allt är second hand men i bästa skick och presenterat på ett föredömligt och inspirerande sätt. Det är så kul att shoppa här! Fint och fräscht, lätt att hitta det man letar efter, jättetrevlig personal och bra priser! En liten pärla, med andra ord.

    4 0 Från Vintagekartan.se
  • Betyg: 52013-01-28, kl 05:02, om Vintage Gamla GatanJätte fin butik där man kan fynda fina blusar, klänningar, väskor, pälsjackor och skor! Stort plus för den trevliga personalen. Om du har vägarna förbi Örebro är den här butiken ett smultronställe du inte vill missa.

    2 0 Från Vintagekartan.se
  • Betyg: 52013-01-27, kl 09:34, om Mangle VintageSortiment av klass, inte jättestort men det finns alltid riktigt schyssta grejer.

    0 0 Från Vintagekartan.se
  • Betyg: 12013-01-26, kl 09:49, om Camillas KläderSjukt otrevlig personal. Både de gånger jag varit där som kund och som inlämnare.
    Rekommederas verkligen inte.

    12 6 Från Vintagekartan.se